Meklēt
 Negaidīts prieks it visur!

Tu vari izveidot savu kinozāli jebkur, pie tam dažu sekunžu laikā. Viesistabā, guļamistabā, virtuvē, pagalmā, birojā vai pirtī. Jaudīgais projektors The Freestyle projicē līdz pat 100 collām jeb divarpus metriem pa diagonāli lielu attēlu Full HD izšķirtspējā, automātiski izlīdzinot tā malas un pieregulējot asumu. Vienlaikus projektors gādā par 360 grādu skanējumu ar korpusā iebūvētajiem skaļruņiem. Divlitru burkas izmēra ierīci pārnēsāt ir ļoti ērti, tādēļ vari to vienmēr paņemt līdzi. Statīva stiprinājums ļauj mainīt projekcijas leņķi 180 grādu amplitūdā un stabili notur objektīvu izvēlētajā stāvoklī. Vari spīdināt attēlu gan uz sienām, gan griestiem. The Freestyle var pievienot ārējo akumulatoru ar USB-C tipa strāvas vadu. Līdz ar to tas ir piemērots arī portatīvai lietošanai. 

Samsung The Freestyle

MODELIS: SP-LSP3BLAXXH

Negaidīts prieks it visur!

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
11.46 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
412.40 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
412.40 €**** Iepriekš 478.52 €Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 29.09.2023.
Apraksts

Tu vari izveidot savu kinozāli jebkur, pie tam dažu sekunžu laikā. Viesistabā, guļamistabā, virtuvē, pagalmā, birojā vai pirtī. Jaudīgais projektors The Freestyle projicē līdz pat 100 collām jeb divarpus metriem pa diagonāli lielu attēlu Full HD izšķirtspējā, automātiski izlīdzinot tā malas un pieregulējot asumu. Vienlaikus projektors gādā par 360 grādu skanējumu ar korpusā iebūvētajiem skaļruņiem. Divlitru burkas izmēra ierīci pārnēsāt ir ļoti ērti, tādēļ vari to vienmēr paņemt līdzi. Statīva stiprinājums ļauj mainīt projekcijas leņķi 180 grādu amplitūdā un stabili notur objektīvu izvēlētajā stāvoklī. Vari spīdināt attēlu gan uz sienām, gan griestiem. The Freestyle var pievienot ārējo akumulatoru ar USB-C tipa strāvas vadu. Līdz ar to tas ir piemērots arī portatīvai lietošanai. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!