Dinamiska krāsa, jaudīgs saturs

Saskati vairāk detaļu 4K izšķirtspējas ekrānā! High-Dynamic Range palielina TV gaismas diapazonu, lai Tu varētu izbaudīt bezgalīgu krāsu spektru un vizuālās detaļas pat vistumšākajās ainās. Izsmalcinātā un stilīgā dizaina dēļ televizors gaumīgi iederas interjerā un uzņemas mājas pārvaldnieka funkciju. Tu vari uzdot jautājumus un dot komandas iebūvētajam Bixby asistentam. Pateicoties jau iestatītajai Samsung lietotnei SmartThings, Samsung UHD TV var savienot ar citām viedām ierīcēm un sensoriem. Tas ļauj ieslēgt gaismas, pārbaudīt ledusskapja saturu un pat kontrolēt putekļu sūcēju-robotu.

50" Samsung RU7402 UHD 4K Smart TV

MODELIS: UE50RU7402UXXH

Dinamiska krāsa, jaudīgs saturs

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
13.50 *
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
485.96Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 21.08.2019.
Iekārtas apraksts

Saskati vairāk detaļu 4K izšķirtspējas ekrānā! High-Dynamic Range palielina TV gaismas diapazonu, lai Tu varētu izbaudīt bezgalīgu krāsu spektru un vizuālās detaļas pat vistumšākajās ainās. Izsmalcinātā un stilīgā dizaina dēļ televizors gaumīgi iederas interjerā un uzņemas mājas pārvaldnieka funkciju. Tu vari uzdot jautājumus un dot komandas iebūvētajam Bixby asistentam. Pateicoties jau iestatītajai Samsung lietotnei SmartThings, Samsung UHD TV var savienot ar citām viedām ierīcēm un sensoriem. Tas ļauj ieslēgt gaismas, pārbaudīt ledusskapja saturu un pat kontrolēt putekļu sūcēju-robotu.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!