Meklēt
 

Maksa par auto stāvvietu

Tavas ērtības – mūsu prieks

Lieliska iespēja mūsu klientiem – šoferīšiem! Rīgas satiksmes, EuroPark un Cityparks auto stāvvietās Tu vari parkoties bez raizēm, jo LMT sadarbībā ar Mobilly Tev piedāvā iespēju norēķināties par stāvvietu ērti un vienkārši – ar mobilā telefona un īsziņu palīdzību!

 • Aizmirsti par sīknaudu
 • Vairs nekādu uztraukumu par kavētu termiņu un soda naudām
 • Draudzīgas izmaksas par pakalpojuma izmantošanu
 • Maksa par autostāvvietu tiks iekļauta Tavā LMT rēķinā

KĀ LIETOT

 • Kad esi novietojis auto, sūti īsziņu* MSTART, mašīnas numuru un stāvvietas zonas burtu uz numuru 1859. Zonas apzīmējuma burtu atradīsi uz norēķinu automāta vai auto stāvvietas informācijas vietās.
  Piemērs: MSTART GA5785 C
 • Pēc stāvvietas izmantošanas beigām sūti īsziņu STOPuz to pašu numuru.
  Jebkuru jautājumu gadījumā zvani Mobilly pa tālruni 1859.

IZMAKSAS

 • Lūdzu, iepazīsties ar informāciju par Rīgas satiksmesEuroPark Latvia un Cityparks Latvija stāvvietu izmantošanas maksām un zonām.
 • Darījuma apkalpošanas maksa – 0.21 € (maksa norādīta € bez PVN.) Tā tiek piemērota par katru veiksmīgi izpildītu maksājumu, ja Tu izmanto auto stāvvietu un nosūti MSTART uz numuru 1859. Pakalpojuma norēķinu iespēju nodrošina Mobilais maksājums.
 • Mobilly noteiktā maksimālā viena maksājuma summa ir 30.00 €. Summas ierobežojums 30 dienām – 150.00 €. Plašāku informāciju atradīsi Mobilly mājaslapā.

Svarīgi zināt

 • Ja par stāvvietu maksājumiem nepieciešams nodokļu rēķins, zvani uz Mobilly informatīvo tālruni 1859 vai reģistrējies un saņem to Mobilly sistēmā mobilly.lv.
 • Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto datu apstrādes informāciju. Attiecībā uz datu apstrādi, ko pakalpojuma JŪRMALAS CAURLAIDES ietvaros kā pārzinis veic Mobilly, lūgums iepazīties ar konkrētā pārziņa sniegto datu apstrādes pārskatu. Šis pārzinis patstāvīgi atbild par savā pārziņā veikto datu apstrādi un ar to saistīto personu tiesību īstenošanu. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Lai nodrošinātu LMT klientiem pakalpojumu MAKSA PAR AUTO STĀVVIETU, var tikt apstrādāti pamatdati, atrašanās vietas dati, kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto datu aizsardzību un tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.Atpakaļ
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!