Meklēt
 

LMT nākotnē saredz trešdaļu apgrozījuma eksporta tirgos


05
FEB
2019

Sekojot nozares tendencēm, LMT eksporta īpatsvars nākotnē varētu pieaugt līdz pat 30% uzņēmuma apgrozījuma. Tas iespējams, pateicoties 5G ienākšanai un LMT inovāciju projektiem, kurus februāra beigās LMT kopā ar partneriem prezentēs arī pasaulē vadošajā mobilo tehnoloģiju notikumā Mobile World Congress (MWC) Barselonā.

“Līdz ar mobilā interneta straujo izplatību un 5G tehnoloģiju ienākšanu telekomunikāciju nozare piedzīvo nozīmīgas pārmaiņas. Šis ir brīdis, kuru, gudri izmantojot, Latvija var attīstīt kompetenci un gūt papildu ienākumus mobilo tehnoloģiju jomā no eksporta tirgiem. Visi vajadzīgie priekšnoteikumi mums jau ir – gan viens no pasaulē efektīvākajiem tīkliem, gan zinoši speciālisti, kas ik dienas rada inovatīvas idejas un, sadarbojoties ar partneriem, atrod veidus to realizācijai,” norādīja LMT prezidents Juris Binde.

Lai uzrunātu potenciālos klientus ārvalstīs un paplašinātu eksporta tirgus, LMT jau otro gadu piedalīsies pasaulē vadošajā mobilo tehnoloģiju izstādē MWC Barselonā. Tajā LMT iepazīstinās ar tehnoloģiju inovācijām četros virzienos: produkti citiem operatoriem – zvanu centrāles risinājums mobilajā tīklā un viedtelevīzija; digitālo ceļu un savienoto auto tehnoloģijas; lietu interneta sensori un vārtejas; glābšanas droni ar datorredzi un bezpilota lidaparātu satiksmes pārvaldības risinājums. Jau ziņots, ka LMT šogad nominēts starptautiskajai telekomunikāciju balvai Global Mobile Awards 2019 (GLOMO Awards) divās kategorijās – “Eiropas 5G celmlauzis” un “Labākā mobilo tehnoloģiju inovācija” par LMT viedtelevīziju.

Līdzīgi kā pērn, arī šogad, lai iekarotu MWC apmeklētāju uzmanību, LMT stends veidots kā laikmetīgās mākslas objekts. Tās autori ir starptautisku atzinību guvušie Latvijas mākslinieki Katrīna Neiburga un Andris Eglītis. Par stenda galveno materiālu izvēlēta Latvijas dabas bagātība – kūdra, kas izcels Latviju kā ilgtspējīgu un inovācijām auglīgu vidi.

MWC ir viens no pasaules vērienīgākajiem notikumiem mobilo tehnoloģiju jomā, kas šogad no 25. līdz 28. februārim norisināsies jau 32. reizi. Tas ik gadu pulcē vairāk nekā 110 000 apmeklētāju, dalībnieku un lektoru. Izstādē ierīču ražotāji, pakalpojumu sniedzēji un izstrādātāji prezentē savus jaunākos sasniegumus medijiem, potenciālajiem sadarbības partneriem un citiem interesentiem. MWC prezentētās tehnoloģijas un produkti nosaka gada aktuālās tendences, tāpēc dalībiekiem un viesiem šis ir ļoti nozīmīgs pasākums, kurā piedalās pasaules ietekmīgākie mobilo tehnoloģiju uzņēmumi.

 


MEDIJU TELPA
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!