• Autorizēties
 • Meklēt
   

  LMT Tavam biznesam

  Izstāsti savas vēlmes! Mēs ieteiksim Tev labāko un izstrādāsim atbilstošāko piedāvājumu Tava uzņēmuma vajadzībām. Jo sadarbība sākas ar sarunu.
  Atstāj savu informāciju, un mēs ar Tevi sazināsimies
  Lūdzu, ievadi uzņēmuma nosaukumu
  Lūdzu, ievadi kontakttālruni
  Lūdzu, uzraksti īsumā par pakalpojumiem un jautājumiem, kas Tevi interesē
  * Obligāti aizpildāmie lauki

  6 iemesli, kāpēc izvēlēties LMT
  ico
  Praktiski risinājumi biznesam
  Mēs radām pakalpojumus, balstoties reālās klientu vajadzībās, piemēram, Darbalaika uzskaites sistēma, Mobilais kases aparāts, Dronu pilotu apmācību programma, Zvanu pārvaldnieks un citi risinājumi.
  ico
  Uzticams sadarbības partneris
  Mēs nodrošinām augstākos informācijas drošības un datu aizsardzības standartus, kā arī iestājamies par godīgu un ētisku komercpraksi – caurspīdīgumu visās sadarbības jomās.
  ico
  Tehnoloģiju līderis
  Izstrādājam digitālos risinājumus dronu, viedpilsētu un viedo sensoru jomā. Attīstām inovatīvus projektus ar augstu pievienoto vērtību. Kopā ar MikroTik esam radījuši 5G rūteri.
  ico
  Vide uzņēmēju izaugsmei
  Regulāri organizējam un aicinām uzņēmējus dalīties pieredzē dažādos pasākumos – Tehnoloģiju dienās, Grāmatu rītos, Biznesa brokastīs, konferencēs un citos notikumos.
  ico
  Augsti apkalpošanas standarti
  Nodrošinām individuālu pieeju, iedziļinoties klienta jautājumos. Esam sasniedzami vairāk nekā 50 klientu centros un 11 biznesa klientu centros visā Latvijā. Piedāvājam arī ērtas pašapkalpošanās iespējas Mans LMT.
  ico
  Plašs iekārtu klāsts
  LMT e-veikalā atradīsi telefonus, datorus, viedpalīgus un daudzas citas iekārtas, kas palīdzēs biznesa mērķu sasniegšanā. Nodrošinām bezmaksas piegādi visā Latvijā, izdevīgu bezprocentu nomaksu un Atvērto līgumu, kā arī iekārtu apdrošināšanu.
  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!