Meklēt
 

TAVS UZŅĒMUMS IR PELNĪJIS LABĀKO!

Jo vairāk izmanto, jo vairāk iegūsti
Piemērots nelieliem uzņēmumiem, sākot jau no 2 numuriem
Atstāj rūpes par sakariem mūsu ziņā

Kā pieteikties

Pavisam vienkārši! Ienāc tuvākajā LMT klientu centrā, zvani 80768076 vai raksti bizness@lmt.lv.
Ja vēl neesi LMT klients, pievienojies mums ar savu numuru tepat internetā!

Kā darbojas

Piedāvājums paredzēts juridiskām personām. Tas netiek piemērots Korporatīvā klienta līguma nosacījumiem. 
 Jābūt vismaz diviem LMT numuriem, kas reģistrēti uz Tava uzņēmuma vārda.
 Abiem numuriem jāizmanto kāds no šiem tarifu plāniem vai pakalpojumiem: BRĪVĪBA+NEATKARĪBA, BRĪVĪBA EIROPĀ VIP, Internets biznesam STANDARTA vai Internets biznesam PROFESIONĀLAIS.
Īpašā cena tiks piemērota ikvienam pieslēguma numuram, kam ir BRĪVĪBA+NEATKARĪBA vai Internets biznesam STANDARTA. Pieslēdzot jaunu numuru, labumi tiks piešķirti automātiski.

Izmaksas

PIEDĀVĀJUMS BIZNESAM ietvaros:
 BRĪVĪBA+NEATKARĪBA – 17.64 €/mēn.
 Internets biznesam STANDARTA – 17.64 €/mēn.

Svarīgi zināt

 Izmantojot PIEDĀVĀJUMS BIZNESAM priekšrocības, citi speciālie nosacījumi un atlaides nav spēkā (izņemot noteiktus iekārtu akciju piedāvājumus).
 Veicot izmaiņas tarifu plānu vai pakalpojumu pieslēgumos, PIEDĀVĀJUMS BIZNESAM labumi var tikt atcelti. Lūdzu, atceries, ka šim piedāvājumam var kvalificēties tad, ja Tavam uzņēmumam ir vismaz divi LMT pieslēguma numuri, kuri izmanto kādu no šiem tarifu plāniem/pakalpojumiem: BRĪVĪBA+NEATKARĪBA, BRĪVĪBA EIROPĀ VIP, Internets biznesam STANDARTA vai Internets biznesam PROFESIONĀLAIS.
 Mēnesī, kad atslēdz LMT pakalpojumus vai anulē numurus, PIEDĀVĀJUMS BIZNESAM labumi netiek piemēroti.
 Pēc PIEDĀVĀJUMS BIZNESAM atcelšanas LMT pakalpojumiem tiek piemērotas standarta mēneša maksas.
 Ikvienam LMT klientam ir saistoši LMT pakalpojumu godīgas lietošanas principi.
 Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto personas datu apstrādes informāciju. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros personas datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Šī piedāvājuma ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, pieslēguma numurs u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto personas datu aizsardzību un personu tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.
 Lai nodrošinātu iespējami labāku klientu pieredzi un pilnīgākas LMT pakalpojumu izmantošanas iespējas, pakalpojumu lietošanas laikā LMT var ar Tevi sazināties (telefoniski, nosūtot īsziņu, e-pastu vai ziņu interneta pārlūkā) par pakalpojuma administrēšanas un lietošanas jautājumiem.

Visas maksas norādītas € bez PVN.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!