• Autorizēties
 • Meklēt
   
  LMT vērtības – aizrautība, attīstība, sadarbība
  Mēs apzināmies, ka visā pasaulē šobrīd norisinās ceturtā industriālā revolūcija – viedās tehnoloģijas ietekmē to, kā mēs sadarbojamies, strādājam un dzīvojam. Latvija BŪS viedvalsts – valsts, kuras labklājību un līderpozīcijas nodrošina viedas tehnoloģijas, gudri cilvēki un ilgtspējīga vide. Mēs esam par to pārliecināti.

  LMT vīzija 
  Veidot Latvijā saziņas vidi, kurā ceļš no domas līdz darbiem kļūst arvien ātrāks.
  Juris Binde
  prezidents, Valdes priekšsēdētājs
  Laura Keršule
  viceprezidente administratīvi juridiskajos jautājumos, Valdes locekle
  Alfs Janevics
  viceprezidents finanšu jautājumos, Valdes loceklis
  Ingmārs Pūķis
  viceprezidents mārketinga un biznesa attīstības jautājumos, Valdes loceklis
  Gunārs Danbergs
  viceprezidents tehnoloģiskajos jautājumos, Valdes loceklis
  Andrēass Ēkstrems
  Padomes priekšsēdētājs, atalgojuma komitejas priekšsēdētājs
  Stīvens Robsons
  Padomes loceklis
  Mariss Mežgals
  Padomes loceklis, audita komitejas loceklis
  Stefans Bakmans
  Padomes loceklis
  Krists Avots
  Padomes loceklis, atalgojuma komitejas loceklis
  Klāss Nīkanders
  Padomes loceklis, atalgojuma komitejas loceklis
  KOMITEJAS
  Lai uzlabotu darba efektivitāti, padome ir iecēlusi atalgojuma komiteju un audita komiteju. Komitejas sagatavo ieteikumus padomei.
  LMT daļu īpašnieku procentuālais dalījums starp VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs, SIA TET, Latvijas Republika, Telia Company AB un Sonera Holding B.V.
  Pirmais telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs Latvijā
  Kopš LMT dzimšanas dienas 02.01.1992. esam pārliecinoši auguši gan stratēģiski, gan tehnoloģiski, kļūstot par nozīmīgāko spēlētāju Latvijas telekomunikāciju tirgū. Sākotnēji mobilos tālruņus pārdeva 12 oficiālie LMT dīleri, un telefonu cenas svārstījās no 1200 līdz 2000 USD. Tā paša gada maijā mums bija ap 320 klientu, bet novembrī jau 500. Gadu gaitā klientu skaits ir audzis, un šobrīd tas pārsniedz 1 100 000 robežu.
  Plašākais pārklājums visā Latvijā
  LMT nodrošina plašāko mobilo sakaru un datu pārraides pārklājumu Latvijas teritorijā ar vairāk nekā 1200 bāzes stacijām. Savulaik bijām pirmie, kas ieviesa 2G, 3G un 4G pārklājumu Latvijā, tagad dodamies pretim piektās paaudzes sakaru tīklam (5G), lai mūsu klienti to varētu izmantot pirmie.
  ---
  Laimīgie laiku neskaita – mūsu klienti ir brīvi un neatkarīgi
  Mēs izmainījām telekomunikāciju tirgu un nojaucām visus ierobežojumus sarunām, īsziņām un mobilajam internetam, ieviešot tarifu plānu BRĪVĪBA (2012) un pakalpojumu NEATKARĪBA (2014). 2016. gadā mūsu klienti ieguva jauna mēroga brīvību, kas iet pāri robežām – tā ir iespēja zvanīt un sūtīt īsziņas Eiropā tāpat kā Latvijā.
  Unikāli risinājumi biznesam
  Jau 2/3 Latvijas uzņēmumu atzinuši LMT par uzticamu sadarbības partneri – arī Tava komanda var paļauties uz mūsu speciālistu zināšanām un individuālajiem risinājumiem, kas uzlabos biznesa procesus un ļaus sasniegt jaunus mērķus.
  Tagadnes darbi – ar skatu nākotnē
  Viedpalīgi, tiešraides mobilajā televīzijā LMT Straume, LMT Viedtelevīzija, viedo tehnoloģiju risinājumi biznesa produktivitātei – tās ir tikai dažas no LMT ieviestajām inovācijām klientu ērtībai, neierobežotai saziņai un efektīvam darbam.
  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!