NB aprakstsNB aprakstsNB apraksts

NarrowBand – Internet of Things (NB-IoT) ir tīkla veids, kas nodrošina dažādu iekārtu informācijas apmaiņu un saziņu. Risinājums ļauj efektīvi automatizēt un uzraudzīt procesus. NB-IoT ar dažādu sensoru palīdzību ievāc precīzus mērījumus – augsnes mitruma kontrolei, produktu temperatūras monitorēšanai, attālinātai skaitītāju rādītāju nolasīšanai, apgaismojuma energoefektivitātes risinājumiem, tvertņu tilpuma līmeņa uzraudzībai u.c.

  • Iekļauts 1 MB Latvijas teritorijā
  • 64 Kb/s datu pārraides ātrums
  • Drošs datu pārraides savienojums

IZMAKSAS

  • NB-IoT pieslēgšana – bez maksas
  • Fiksētā mēneša maksa – 0.50 €

SVARĪGI ZINĀT

  • NB-IoT lietotājiem netiek piemērotas korporatīvajiem klientiem paredzētās GPRS tarifu atlaides.
  • NB-IoT paredzēts izmantošanai Latvijā.
  • Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto datu apstrādes informāciju. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Pakalpojuma NB-IoT ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, pieslēguma numurs u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp  noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto datu aizsardzību un tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.
  • Lai nodrošinātu iespējami labāku klientu pieredzi un pilnīgākas LMT pakalpojumu izmantošanas iespējas, pakalpojumu lietošanas laikā LMT var ar  Tevi sazināties (telefoniski, nosūtot īsziņu, e-pastu vai ziņu interneta pārlūkā) par pakalpojuma administrēšanas un lietošanas jautājumiem.

Visas maksas norādītas € bez PVN.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!