NB-IoTNB-IoTNB-IoT
Automatizēta un autonoma saziņa starp iekārtām
NarrowBand – Internet of Things (NB-IoT) ir tīkla veids, kas nodrošina dažādu iekārtu informācijas apmaiņu un saziņu. Risinājums ļauj efektīvi automatizēt un uzraudzīt procesus. NB-IoT ar dažādu sensoru palīdzību ievāc precīzus mērījumus – augsnes mitruma kontrolei, produktu temperatūras monitorēšanai, attālinātai skaitītāju rādītāju nolasīšanai, apgaismojuma energoefektivitātes risinājumiem, tvertņu tilpuma līmeņa uzraudzībai u.c.

3 labi iemesli, kāpēc izvēlēties NB-IoT

Augstāka rentabilitāte
NB-IoT būtiski samazina skaitītāju un citu risinājumu uzstādīšanas un uzraudzīšanas izmaksas – nav jāvelk vadi un NB-IoT iekārtu cenas ir zemākas.
Energoefektivitāte
Baterija darbojas daudz ilgāk – līdz pat 10 gadiem, jo NB-IoT tīklā iekārtas sūta datus tikai tad, kad nepieciešams, lieki netērējot enerģiju.
Tīkla caurlaidība
NB-IoT nodrošina mērījumu saņemšanu pat no tādām vietām, kur līdz šim tas nebija iespējams, piem., dziļi kanalizācijas akās, ēkās ar biezām sienām u.c.
 
NB-IoT
Iekārtām, kas atrodas grūti pieejamās vietās vai tur, kur nav elektrības.
  • Iekļauts 1 MB Latvijā
  • 64 Kb/s datu pārraides ātrums
  • Drošs datu pārraides savienojums
0 50 €/mēn.
 
Tev var noderēt...
Reāla IP adrese Droša informācijas apmaiņa
Tehniskie darbi Meistars palīdzēs
Industriālais internets Maksimāla jauda, garantēta stabilitāte
Visas maksas norādītas € bez PVN.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!