Meklēt
 Internets caur elektrotīklu

Zyxel adapteri maina veidu, kā mājsaimniecībās un birojos notiek piekļuve internetam. Vairs nav nepieciešams katrā telpā uzstādīt rūteri. Pietiek vienu rūterim pievienotu adapteri iespraust elektriskā tīkla rozetē, lai internets caur citiem rozetē iespraustiem adapteriem nonāktu pārējās telpās. Tie izveido ātru, stabilu un drošu tīklu, kurā dati ceļo ar ātrumu līdz 2400 megabitiem sekundē. Tas ir pietiekami ātri, lai bez aizķeršanās straumētu 8K video un tiešsaistē spēlētu visprasīgākās datorspēles. Ja vēlies, visus datus vari nošifrēt. Tikai nospied vienu pogu un adapteri pielietos 128 bitu šifrēšanu. Kad adapterim neviena iekārta nav pieslēgusies, tas pārslēdzas gaidīšanas režīmā un netērē elektrību.

Zyxel PLA6457 Gigabit Ethernet Adapter, Twin pack

MODELIS: PLA6457-EU0201F

Jaunums! Saņem preci jau šodien!

Internets caur elektrotīklu

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
4.10 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
98.35Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 12.10.2022.
Apraksts

Zyxel adapteri maina veidu, kā mājsaimniecībās un birojos notiek piekļuve internetam. Vairs nav nepieciešams katrā telpā uzstādīt rūteri. Pietiek vienu rūterim pievienotu adapteri iespraust elektriskā tīkla rozetē, lai internets caur citiem rozetē iespraustiem adapteriem nonāktu pārējās telpās. Tie izveido ātru, stabilu un drošu tīklu, kurā dati ceļo ar ātrumu līdz 2400 megabitiem sekundē. Tas ir pietiekami ātri, lai bez aizķeršanās straumētu 8K video un tiešsaistē spēlētu visprasīgākās datorspēles. Ja vēlies, visus datus vari nošifrēt. Tikai nospied vienu pogu un adapteri pielietos 128 bitu šifrēšanu. Kad adapterim neviena iekārta nav pieslēgusies, tas pārslēdzas gaidīšanas režīmā un netērē elektrību.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!