Meklēt
 Ātrs un drošs mājas internets

Izveido ātru, stabilu un drošu internetu jebkurā sava mājokļa telpā. Vienkārši pievieno vienu Zyxel adapteru WiFi rūterim un otru ierīcei, kam nepieciešams tīmeklis. Abi adapteri izveidos drošu savienojumu un pārraidīs datus ar ātrumu līdz 1800 megabitiem sekundē. Ar to pietiek, lai teicamā kvalitātē straumētu 4K video vai bez aiztures spēlētu tiešsaistes datorspēles. Ja vēlies, visus datus vari nošifrēt. Tikai nospied vienu pogu un adapteri pielietos 128 bitu šifrēšanu. Uzstādīšanai un iestatījumu mainīšanai pieejama arī mobilā lietotne. 

Zyxel PLA5456 Gigabit Ethernet Adapter, Twin pack

MODELIS: PLA5456-EU0102F

Jaunums! Saņem preci nākamajā dienā!

Ātrs un drošs mājas internets

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
3.41 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
81.82Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 23.08.2022.
Apraksts

Izveido ātru, stabilu un drošu internetu jebkurā sava mājokļa telpā. Vienkārši pievieno vienu Zyxel adapteru WiFi rūterim un otru ierīcei, kam nepieciešams tīmeklis. Abi adapteri izveidos drošu savienojumu un pārraidīs datus ar ātrumu līdz 1800 megabitiem sekundē. Ar to pietiek, lai teicamā kvalitātē straumētu 4K video vai bez aiztures spēlētu tiešsaistes datorspēles. Ja vēlies, visus datus vari nošifrēt. Tikai nospied vienu pogu un adapteri pielietos 128 bitu šifrēšanu. Uzstādīšanai un iestatījumu mainīšanai pieejama arī mobilā lietotne. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!