Meklēt
 Gaismas ātruma internets

Kompaktais, mobilais rūteris ir lielisks palīgs kā mājās, tā birojā un arī ārpus telpām. Tas nodrošina datu lejupielādi ar ātrumu līdz 300 Mb/s, turklāt spēj vienlaikus apkalpot pat 32 lietotājus. Ierīce atbalsta svarīgākās tīkla tehnoloģijas – sākot ar UMTS un beidzot ar LTE, tādēļ interneta pieslēgums būs pieejams ikvienā vietā, kuru sasniedz mobilo sakaru tīkls. Un lai informācija plūstu pēc iespējas ātrāk, rūteris vienlaikus izmanto divas frekvences – 2,4 GHz un 5 GHz, automātiski izvēloties piemērotāko. Rūtera īpašā iezīme ir korpusa augšpusē iestrādātā One-Touch poga, kas viegli aktivizē Wi-Fi koplietošanas funkciju.

Zyxel 4G LTE-A Mobile Wi-Fi

MODELIS: LTE2566-M634

Jaunums! Saņem preci nākamajā dienā!

Gaismas ātruma internets

 

Kategorija

Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
3.41 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
81.82Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 01.07.2022.
Apraksts

Kompaktais, mobilais rūteris ir lielisks palīgs kā mājās, tā birojā un arī ārpus telpām. Tas nodrošina datu lejupielādi ar ātrumu līdz 300 Mb/s, turklāt spēj vienlaikus apkalpot pat 32 lietotājus. Ierīce atbalsta svarīgākās tīkla tehnoloģijas – sākot ar UMTS un beidzot ar LTE, tādēļ interneta pieslēgums būs pieejams ikvienā vietā, kuru sasniedz mobilo sakaru tīkls. Un lai informācija plūstu pēc iespējas ātrāk, rūteris vienlaikus izmanto divas frekvences – 2,4 GHz un 5 GHz, automātiski izvēloties piemērotāko. Rūtera īpašā iezīme ir korpusa augšpusē iestrādātā One-Touch poga, kas viegli aktivizē Wi-Fi koplietošanas funkciju.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!