Meklēt
 Mini durvis uz plašo internetu

LtAP mini ir kompakts, ūdensdrošs interneta piekļuves punkts ar integrētu LTE antenu un miniPCI-e pieslēgvietu paša izvēlēta modema pievienošanai, lai visapkārt izplatītu spēcīgu Wi-Fi signālu. Īpašā, pie sienas viegli piestiprināmā apvalkā iestrādātajā ierīcē var ievietot divas SIM kartes un tajā ir iebūvēts GPS modulis. Līdz ar to LtAP mini ir perfekti piemērots izmantošanai transporta līdzekļos, piemēram, automašīnās, autobusos un vilcienu vagonos. Caur 10/100 Ethernet LAN pieslēgvietu piekļuves punktam vienu datoru var pieslēgt caur kabeli.

Mikrotik LtAP mini

MODELIS: RB912R-2nD-LTm&R11e-LTE

Mini durvis uz plašo internetu

 
Krāsa
Apraksts

LtAP mini ir kompakts, ūdensdrošs interneta piekļuves punkts ar integrētu LTE antenu un miniPCI-e pieslēgvietu paša izvēlēta modema pievienošanai, lai visapkārt izplatītu spēcīgu Wi-Fi signālu. Īpašā, pie sienas viegli piestiprināmā apvalkā iestrādātajā ierīcē var ievietot divas SIM kartes un tajā ir iebūvēts GPS modulis. Līdz ar to LtAP mini ir perfekti piemērots izmantošanai transporta līdzekļos, piemēram, automašīnās, autobusos un vilcienu vagonos. Caur 10/100 Ethernet LAN pieslēgvietu piekļuves punktam vienu datoru var pieslēgt caur kabeli.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!