Meklēt
 Internets it visur

Mobilais internets nokļūs pat visnomaļākajos nostūros, ja liksi lietā LHG LTE komplektu. Piestiprini satelītantenas formas uztvērēju pie garas kārts vai uz augstas celtnes, un mobilo datu pārraide būs iespējama pat vietās, kur līdz tam tālrunis nespēja sameklēt signālu. Lielā, jaudīgā antena ir glābiņš teritorijās, kur citi interneta pieslēgumi nav iespējami. Tā nodrošina datu pārraidi ar ātrumu līdz 150 Mb/s un darbojas plašā gaisa temperatūras amplitūdā – no -40 līdz +60 grādiem pēc Celsija skalas.

Mikrotik LHG-LTE

MODELIS: RBLHGR&R11e-LTE

Internets it visur

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
5.58 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
133.89


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

Mobilais internets nokļūs pat visnomaļākajos nostūros, ja liksi lietā LHG LTE komplektu. Piestiprini satelītantenas formas uztvērēju pie garas kārts vai uz augstas celtnes, un mobilo datu pārraide būs iespējama pat vietās, kur līdz tam tālrunis nespēja sameklēt signālu. Lielā, jaudīgā antena ir glābiņš teritorijās, kur citi interneta pieslēgumi nav iespējami. Tā nodrošina datu pārraidi ar ātrumu līdz 150 Mb/s un darbojas plašā gaisa temperatūras amplitūdā – no -40 līdz +60 grādiem pēc Celsija skalas.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!