Meklēt
 Interneta pieslēgums vienmēr un visur

Mazais, ūdensizturīgais interneta piekļuves punkts ar iebūvētu mobilo sakaru moduli darbojas 2G, 3G un 4G tīklos un ar 802.11b/g/n bezvadu interneta protokola gādību nodrošina datu pārraidi tuvumā esošajās mobilajās ierīcēs un datoros. Rūterī ir arī viena 10/100 Ethernet LAN pieslēgvieta, lai kādai svarīgai ierīcei uzturētu stabilu pieslēgumu ar vadu. LTE kartes ir pievienotas iekšējām antenām ar u.FL savienojumiem. Tos var viegli atvienot un pievienot ārējām antenām, iegūstot plašāku Wi-Fi pārklājumu. Rūteris atbalsta vairākus elektrības pievades variantus, ieskaitot automašīnā pieejamos, tādēļ wAP LTE ir piemērots interneta nodrošināšanai autobusos, vilcienos un pasažieru auto.

MikroTik wAP LTE kit

MODELIS: RBwAPR-2nD&R11e-LTE

Interneta pieslēgums vienmēr un visur

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
3.76 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
90.09

Ar INTERNETS BIZNESAM pieslēgumu
0.00 €/mēn.


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

Mazais, ūdensizturīgais interneta piekļuves punkts ar iebūvētu mobilo sakaru moduli darbojas 2G, 3G un 4G tīklos un ar 802.11b/g/n bezvadu interneta protokola gādību nodrošina datu pārraidi tuvumā esošajās mobilajās ierīcēs un datoros. Rūterī ir arī viena 10/100 Ethernet LAN pieslēgvieta, lai kādai svarīgai ierīcei uzturētu stabilu pieslēgumu ar vadu. LTE kartes ir pievienotas iekšējām antenām ar u.FL savienojumiem. Tos var viegli atvienot un pievienot ārējām antenām, iegūstot plašāku Wi-Fi pārklājumu. Rūteris atbalsta vairākus elektrības pievades variantus, ieskaitot automašīnā pieejamos, tādēļ wAP LTE ir piemērots interneta nodrošināšanai autobusos, vilcienos un pasažieru auto.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!