Meklēt
 Gigabita ātrums bez kabeļiem

Iepazīsties ar revolucionāro Wireless Wire! Tas uztur optiskā kabeļa cienīgu datu pārraides ātrumu un savienojuma stabilitāti bez kabeļiem. Pavēršot abas ierīces vienu pret otru, tās izveido point-to-point bezvadu savienojumu starp komplektā iekļautajām antenām. MikroTik Wireless Wire noder gadījumos, kad vienā ēkā ir rūteris ar interneta pieslēgumu, bet blakus ēkā tikai WiFi rūteris. MikroTik Wireless Wire antenas nodrošinās datu plūsmu starp abiem rūteriem, lai vienlīdz labs interneta pārklājums būtu abās ēkās. Iekārtas izveido pat 200 metru garu nošifrētu 60 GHz bezvadu kanālu, kam netraucē citi signāli un pat logu stikli! Abas ierīces jau ir savienotas un gatavas lietošanai uzreiz pēc izņemšanas no kastes. Komplektā iekļauts arī viss nepieciešamais raidītāja piestiprināšanai pie sienas, kārts, kā arī divi statīvi izmantošanai telpās. 

MikroTik Wireless Wire

MODELIS: RBwAPG-60adkit

Gigabita ātrums bez kabeļiem

 

Kategorija

Kategorija
Iekārtu kategoriju skaidrojums

Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Pērkot uzreiz
156.24Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 29.09.2023.
Apraksts

Iepazīsties ar revolucionāro Wireless Wire! Tas uztur optiskā kabeļa cienīgu datu pārraides ātrumu un savienojuma stabilitāti bez kabeļiem. Pavēršot abas ierīces vienu pret otru, tās izveido point-to-point bezvadu savienojumu starp komplektā iekļautajām antenām. MikroTik Wireless Wire noder gadījumos, kad vienā ēkā ir rūteris ar interneta pieslēgumu, bet blakus ēkā tikai WiFi rūteris. MikroTik Wireless Wire antenas nodrošinās datu plūsmu starp abiem rūteriem, lai vienlīdz labs interneta pārklājums būtu abās ēkās. Iekārtas izveido pat 200 metru garu nošifrētu 60 GHz bezvadu kanālu, kam netraucē citi signāli un pat logu stikli! Abas ierīces jau ir savienotas un gatavas lietošanai uzreiz pēc izņemšanas no kastes. Komplektā iekļauts arī viss nepieciešamais raidītāja piestiprināšanai pie sienas, kārts, kā arī divi statīvi izmantošanai telpās. Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!