• Autorizēties
 • Meklēt
     Divu joslu maršrutētājs

  Pirmais MikroTik SOHO maršrutētājs mājas un mazo biroju vajadzībām, kas piedāvā dual-band Wi-Fi bezvadu interneta pieslēgumu. Divi neatkarīgi WLAN interfeisi vienlaikus strādā attiecīgi 2,4 GHz b/g/n un 5 GHz a/n/ac režīmos, nodrošinot kvalitatīvu bezvadu tīkla darbību. Divas joslas ir īpaši noderīgas situācijās, kad maršrutētājam pieslēdzas vairāk nekā 10 lietotāji. Aktīvākie var pāriet uz 5 GHz frekvenci, iegūstot ātrāku datu pārraidi un atbrīvojot 2,4 GHz joslu kolēģiem vai citiem mājiniekiem.

  MikroTik RB952Ui-5ac2nD

  MODELIS: RB952Ui-5ac2nD

  Divu joslu maršrutētājs

   
  Krāsa
  Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
  Ar Nomaksas līgumu
  1.86 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  44.63  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 02.02.2021.
  Iekārtas apraksts

  Pirmais MikroTik SOHO maršrutētājs mājas un mazo biroju vajadzībām, kas piedāvā dual-band Wi-Fi bezvadu interneta pieslēgumu. Divi neatkarīgi WLAN interfeisi vienlaikus strādā attiecīgi 2,4 GHz b/g/n un 5 GHz a/n/ac režīmos, nodrošinot kvalitatīvu bezvadu tīkla darbību. Divas joslas ir īpaši noderīgas situācijās, kad maršrutētājam pieslēdzas vairāk nekā 10 lietotāji. Aktīvākie var pāriet uz 5 GHz frekvenci, iegūstot ātrāku datu pārraidi un atbrīvojot 2,4 GHz joslu kolēģiem vai citiem mājiniekiem.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!