Meklēt
 Lielisks risinājums lieliem attālumiem

LHG LTE6 komplekts ir īpaši piemērots nomaļām vietām, kurās vienīgos sakarus ar pasauli uztur mobilo sakaru tīkls. Pieskrūvē antenu uz kārts, pie ēkas jumta vai uz jebkuras citas augstas būves un lieto internetu vietās, kur citādi tālrunī zonas pārklājums ir vājš. Lielā antena ir uzticams starpposms starp mobilo sakaru torni un CAT6 LTE modemu, tādēļ datu pārraides ātrums nomaļās vietās var pat divkāršoties.

MikroTik LHG LTE6 kit

MODELIS: RBLHGR&R11e-LTE6

Lielisks risinājums lieliem attālumiem

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
7.55 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
181.00


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

LHG LTE6 komplekts ir īpaši piemērots nomaļām vietām, kurās vienīgos sakarus ar pasauli uztur mobilo sakaru tīkls. Pieskrūvē antenu uz kārts, pie ēkas jumta vai uz jebkuras citas augstas būves un lieto internetu vietās, kur citādi tālrunī zonas pārklājums ir vājš. Lielā antena ir uzticams starpposms starp mobilo sakaru torni un CAT6 LTE modemu, tādēļ datu pārraides ātrums nomaļās vietās var pat divkāršoties.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!