• Autorizēties
 • Meklēt
     Visas lietas savās vietās

  KNOT – tā ir universāla lietu interneta iekārta, kas palīdz vadīt pievienotās ierīces un arī var kalpot kā piekļuves punkts internetam. Lai kādas lietu interneta ierīces izmanto uzņēmumā, KNOT palīdzēs tās integrēt vienotā sistēmā, apkopos saņemtos datus un nodos tos tālāk. To var izmantot arī dažādu iekārtu uzraudzīšanai, lai vieglāk veiktu inventarizāciju. Vienkārši pievieno katrai lietai Bluetooth raidītāju, savieno ar KNOT, un tas vienmēr zinās, vai meklētais priekšmets atrodas noliktavā vai kādā citā vietā.

  MikroTik KNOT ar RouterOS L4 licenci

  MODELIS: RB924i-2nD-BT5&BG77

  Jaunums! Saņem preci nākamajā dienā!

  Visas lietas savās vietās

   
  Krāsa
  Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
  Ar Nomaksas līgumu
  3.07 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  73.56  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
  Paredzamā bezmaksas piegāde no 15.08.2022.
  Apraksts

  KNOT – tā ir universāla lietu interneta iekārta, kas palīdz vadīt pievienotās ierīces un arī var kalpot kā piekļuves punkts internetam. Lai kādas lietu interneta ierīces izmanto uzņēmumā, KNOT palīdzēs tās integrēt vienotā sistēmā, apkopos saņemtos datus un nodos tos tālāk. To var izmantot arī dažādu iekārtu uzraudzīšanai, lai vieglāk veiktu inventarizāciju. Vienkārši pievieno katrai lietai Bluetooth raidītāju, savieno ar KNOT, un tas vienmēr zinās, vai meklētais priekšmets atrodas noliktavā vai kādā citā vietā.  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!