Meklēt
 Interneta nūjiņa

Šķiltavu izmēra USB spraudnis Brovi E3372 ar ievietotu SIM karti ir viss, kas Tev nepieciešams, lai dators vienmēr būtu pievienots internetam. Jebkurā vietā, kur vien sniedzas mobilo sakaru tīkls. Kompaktais, stilīgais spraudnis sadarbojas ar 4G tīklu, tādēļ lejupielādes ātrums var sasniegt 150 megabitus sekundē, bet augšupielādes – līdz pat 50 Mb/s. 35 gramus smagajam spraudnim atradīsies vieta katrā somā vai kabatā. Tas padara Brovi E3372 par ideālu palīgu cilvēkiem, kuri bieži ir ceļā vai strādā ārpus telpām.

Brovi E3372-325 4G USB Dongle

MODELIS: 51071UXG

Jaunums! Saņem preci jau šodien!

Interneta nūjiņa

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Bezprocentu nomaksa
1.45 €/mēn.*
Mēneša maksājumu summa izvēlētajā laika periodā
34.71 €
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

Pirmā iemaksa mazāka par 10% tiek piemērota tikai tiem, kuri ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.
Nomaksas līguma noformēšanai nav papildu izmaksu.


Pērkot uzreiz
34.72Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 29.03.2023.
Apraksts

Šķiltavu izmēra USB spraudnis Brovi E3372 ar ievietotu SIM karti ir viss, kas Tev nepieciešams, lai dators vienmēr būtu pievienots internetam. Jebkurā vietā, kur vien sniedzas mobilo sakaru tīkls. Kompaktais, stilīgais spraudnis sadarbojas ar 4G tīklu, tādēļ lejupielādes ātrums var sasniegt 150 megabitus sekundē, bet augšupielādes – līdz pat 50 Mb/s. 35 gramus smagajam spraudnim atradīsies vieta katrā somā vai kabatā. Tas padara Brovi E3372 par ideālu palīgu cilvēkiem, kuri bieži ir ceļā vai strādā ārpus telpām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!