• Autorizēties
 

Mans LMT


Kas ir Mans LMT?
Tā ir Tava iespēja saņemt informāciju par savu LMT pieslēgumu un rēķinu, pieslēgt vai atslēgt LMT pakalpojumus un sekot līdzi izmaksām 24 stundas diennaktī un jebkurā vietā, kur vien ir pieejams internets. Tev vairs nav jātērē laiks, lai dotos uz LMT klientu centru risināt šādus jautājumus! 
Kā sākt Mans LMT lietošanu?
Lai piekļūtu Mans LMT, Tev nepieciešama sākuma parole – sūti burtu P uz numuru 1640.

Lūdzu, pievērs uzmanību!
Ja uz Tava vārda reģistrēti vairāki numuri, šī parole katram numuram jāpieprasa atsevišķi.
Atbildes īsziņā saņemsi savu sākuma paroli, kuru pirmajā Mans LMT lietošanas reizē jānomaina pret jaunu, Tev vēlamu paroli. Tai jābūt vismaz 8 zīmēm garai, turklāt ievēro, ka lielajiem un mazajiem burtiem arī ir nozīme! To, cik Tava parole ir „droša”, rāda drošības skala, kas atrodas līdzās paroles ievadīšanas logam.

Kā piekļūt Mans LMT?
Mans LMT Tu vari piekļūt, aktivizējot šo saiti: Mans LMT.
Tāpat ir iespējama piekļuve arī ar internetbankas starpniecību, izmantojot autentifikācijas parametrus. Banku sarakstu, kas nodrošina šādu iespēju, atradīsi Mans LMT sākumlapā vai savas bankas mājas lapā!
Man ir Atvērtais līgums – kā varu pieslēgties Mans LMT?
Droši autorizējies ar internetbankas starpniecību!

Ja kaut kādu iemeslu dēļ neizmanto internetbanku, zvani mums pa bezmaksas informatīvo tālruni 80768076 – izņēmuma gadījumos varam piešķirt piekļuves paroli, ko nosūtīsim uz Tavu rēķinu saņemšanas e-pasta adresi.
Man ir Internets mājai pieslēgums – kā varu pieslēgties Mans LMT?
Droši autorizējies ar internetbankas starpniecību!

Ja kaut kādu iemeslu dēļ neizmanto internetbanku, zvani mums pa bezmaksas informatīvo tālruni 80768076 – izņēmuma gadījumos varam piešķirt piekļuves paroli, ko nosūtīsim uz Tavu rēķinu saņemšanas e-pasta adresi.
Kā rīkoties, ja neizdodas pieslēgties Mans LMT?
Pieslēgties Mans LMT var tikai ar aktīvu LMT pieslēguma numuru. Ar anulētu vai cita operatora numuru pieslēgties nevarēs.

Pārliecinies, ka:
  • ievadīji pareizi tālruņa vai līguma numuru;
  • parole ir ievadīta korekti – lielo vai mazo burtu rakstība, vai paroles priekšā nejauši nav atstarpe u.tml.;
  • ievadīji korekti drošības kodu – to pieprasa, ja vairākas reizes pēc kārtas nav izdevies veiksmīgi pieslēgties.
Cik bieži jāmaina Mans LMT parole?
Par Mans LMT paroles maiņu Tev atgādināsim ik pēc 90 dienām. Tu vari arī norādīt, ka nevēlies paroli mainīt, taču drošības apsvērumu dēļ neiesakām izvēlēties šādu iespēju.
Kas ir grafiskais drošības kods?
Tas ir paredzēts Tavai papildu drošībai. Autorizējoties Mans LMT pirmo reizi, drošības kods būs jāievada ailītē zem paroles loga. Turpmāk pieprasījums ievadīt kodu parādīsies tikai tad, ja norādīsi kļūdainu lietotāja vārdu un/vai paroli.
Kādēļ Mans LMT jānorāda e-pasta adrese?
Tava e-pasta adrese nepieciešama, lai gadījumā, ja būsi aizmirsis savu paroli, mēs varētu Tev nosūtīt jaunu Mans LMT piekļuves paroli, citādi to varēsi saņemt tikai LMT klientu centrā.
Vislabāk e-pasta adresi norādīt jau pirmajā Mans LMT apmeklējuma reizē, taču to var izdarīt arī vēlāk – Mans LMT sadaļā Uzstādījumi. Ja nepieciešams, tur to var arī nomainīt. 
Kāda informācija man būs pieejama Mans LMT?
Tas ir atkarīgs no Tava numura statusa Mans LMT vidē. Iespējami divi varianti.
Galvenais numurs
Ja Tev ir Galvenā numura statuss, Tu vari apskatīt informāciju par visiem pieslēgumiem, kas reģistrēti uz Tava vārda. Tev ir pieejami pēdējie rēķini, Tu vari mainīt rēķinu saņemšanas e-pasta adresi, aplūkot informāciju par iegādāto Mans komplekts ierīci, apskatīt un administrēt (pieslēgt, atslēgt, mainīt parametrus) atsevišķus LMT pakalpojumus un mainīt tarifu plānu jebkuram numuram, kas reģistrēts uz Tava vārda.
Pieslēguma numurs
Ja Tev ir Pieslēguma numura statuss, Tu vari apskatīt informāciju tikai par savu pieslēguma numuru – tarifu plānu, pieslēgtos pakalpojumus, kā arī savu rēķinu. Tu vari sekot līdzi nosūtīto īsziņu skaitam, norunātajām minūtēm un izmantotajam interneta apjomam, kā arī summai, kas sakrājusies kopš pēdējā saņemtā rēķina. Tāpat Tu vari savam numuram pieslēgt un administrēt atsevišķus pakalpojumus. 
Kā es varu iegūt Mans LMT Galvenā numura statusu?
Ja uz Tava vārda ir reģistrēts viens pieslēguma numurs, tad, autorizējoties Mans LMT, Tavs numurs automātiski tiek uzskatīts par Galveno numuru.

Ja uz Tava vārda ir reģistrēti vairāki numuri, tad Galvenā numura statuss būs jāpieslēdz kādam konkrētam numuram. To var izdarīt jebkurā LMT klientu centrā, norādot, kuram numuram piešķirt Galvenā numura statusu. Galvenā numura statusu var pieslēgt arī Mans LMT, taču to var izdarīt tikai Galvenā numura lietotājs kādam citam savam numuram.
Kā rīkoties, ja esmu aizmirsis Mans LMT paroli?
Nosūti vēlreiz īsziņu P uz numuru 1640 – jauno sākuma paroli saņemsi atbildes īsziņā. Ja Mans LMT esi norādījis savu e-pasta adresi, nosūtīsim arī informāciju par paroles maiņu.  
Kā nomainīt Mans LMT paroli?
To vari izdarīt Mans LMT sadaļā Uzstādījumi. 
Kādēļ nesaņemu atbildes īsziņu uz jaunas Mans LMT paroles pieprasījumu?
Lūdzu, pārliecinies, vai paroles pieprasījuma īsziņa tiek sūtīta no aktīva LMT pieslēguma numura.
Kāpēc tiek pārtraukta Mans LMT darba sesija un kā tādā gadījumā rīkoties?
Drošības apsvērumu dēļ darba sesija Mans LMT vidē tiek pārtraukta pēc 1 stundas no autorizācijas brīža. Tas notiek neatkarīgi no tā, vai Tu veic kādas darbības, vai esi tās pārtraucis. Lai atsāktu darbošanos Mans LMT, lūdzu, autorizējies vēlreiz. 
Kāpēc nevaru Mans LMT redzēt savu rēķinu?
Iespējami vairāki varianti.
  • Nevienam no LMT numuriem, kas reģistrēti uz Tava vārda, nav piešķirts Mans LMT Galvenā numura statuss.
  • Tavs LMT numurs, kam bija piešķirts Mans LMT Galvenā numura statuss, ir anulēts. Lai varētu piekļūt saviem rēķiniem Mans LMT, dodies uz tuvāko LMT klientu centru un piešķir šo statusu kādam citam LMT numuram, kas reģistrēts uz Tava vārda, vai arī autorizējies Mans LMT ar savas internetbankas starpniecību.
  • Visi Tavi LMT numuri ir anulēti. Šādā gadījumā Tu vari piekļūt saviem LMT rēķiniem, autorizējoties Mans LMT ar savas internetbankas starpniecību.
  • Ja esi LMT Kartes lietotājs un Tev ir noslēgts Mans komplekts līgums, savam LMT rēķinam vari piekļūt tikai tādā gadījumā, ja autorizējies Mans LMT ar savas internetbankas starpniecību.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!