Nāc pie LMT ar savu numuru


Izvēle ir Tavās rokās – kļūsti par LMT priekšapmaksas vai pēcapmaksas klientu! Ievadi kontaktinformāciju un mobilo vai fiksēto numuru un spied pogu Pieteikt pāreju uz LMT. Mēs ar Tevi sazināsimies, bet SIM karti un līgumu nogādāsim tieši rokās BEZ MAKSAS!Paldies, pieteikums nosūtīts! Tuvākajā laikā mēs ar Tevi sazināsimies.

* obligāti aizpildāmie lauki
 
 
6 iemesli, kāpēc izvēlēties LMT
Vienmēr
pirmais
Tavā rīcībā mūsdienīgi telekomunikāciju pakalpojumi un iekārtas. Šīs iespējas Tev ir pieejamas modernā un strauji augošā tīklā, jo mums ir plašākais 3G un 4G pārklājums Latvijā.
Vairāk
iespēju
Izbaudi vairāk iespēju un padari savu ikdienu ērtāku! Izvēlies atbilstošāko tarifu plānu un runā, cik vien vēlies, kā arī lieto internetu – uzziņai, izklaidei, darbam vai citām vajadzībām.
Unikāli
risinājumi
biznesam
Jau 2/3 Latvijas uzņēmumu atzinuši LMT par uzticamu sadarbības partneri – arī Tu un Tava komanda var paļauties uz mūsu speciālistu zināšanām un individuālajiem risinājumiem, kas uzlabos biznesa procesus un ļaus sasniegt jaunus mērķus.
Līdzi visā
pasaulē
Dodies ceļā ar mierīgu sirdi – LMT ir noslēgti sadarbības līgumi ar telekomunikāciju operatoriem visā pasaulē.
Kopā ar
Latviju
Tu esi daļa no Latvijas – un arī mēs. Kopā mēs varam paveikt nozīmīgus darbus un ietekmēt savu valsti, lai tā uzplauktu un mainītos. Varam iedvesmot un aizraut līdzcilvēkus. Varam atklāt jaunas zvaigznes. Tāpēc mēs atbalstām Latvijas talantus un sabiedriski nozīmīgus projektus.
Ērtāka
apkalpošana
Jautā – un mēs atbildēsim!
Esam sasniedzami vairāk nekā 50 klientu centros visā Latvijā, sociālajos medijos vai pa informatīvo tālruni 80768076, kā arī piedāvājam ērtu pašapkalpošanos mans.lmt.lv
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!