Meklēt
 
Progresīvs bezvadu internets Tavā birojā, veikalā, noliktavā, kafejnīcā, cehā, kūtī, bākā... Piedāvājam mūsdienīgus risinājumus gan iekštelpām, gan skarbiem ārtelpu apstākļiem – lietū, sniegā, putekļos u.tml. LMT klientiem ir iespēja izvēlēties 4G vai 5G internetu – pārliecinies, ka atrodies jaudīgā 5G pārklājuma zonā un baudi tā priekšrocības!

IESPĒJAS UN IZMAKSAS

Ar aktuālo rūteru piedāvājumu un iekārtu specifikāciju iepazīsties LMT e-veikalā

Pieslēguma veidsInternets biznesam ProfesionālaisInternets biznesam
Lejupielādes vidējais ātrums 4G tīklā*20 Mbit/s20 Mbit/s
Augšupielādes vidējais ātrums 4G tīklā5 Mbit/s5 Mbit/s
Augšupielādes garantētais ātrums 4G tīklā2 Mbit/s
Rūteris Huawei B715
– lietošana iekštelpās
– Wi-Fi atbalsts, 4 ethernet porti
– iespēja pievienot papildu antenas
– L2TP VPN, PPTP VPN klienta atbalsts
– VPN Passthrough atbalsts
– DNLA, SAMBA atbalsts
– tilta režīma atbalsts
– DDNS atbalsts
– IPv4 un IPv6 atbalsts
BEZMAKSAS**BEZMAKSAS**
Rūteris MikroTik SXT-LTE
– lietošana ārtelpās un iekštelpās
– 2 ethernet porti*** 
– iebūvēta jaudīga 4G antena
– VPN servera un klienta atbalsts
– iespēja attālināti restartēt rūteri
– iespēja atļaut piekļuvi tikai noteiktām interneta lapām
– interneta savienojumu plūsmas sadale starp lietotājiem (QOS)
– System Wachdog (sistēmas uzraudzības atbalsts)
BEZMAKSAS**BEZMAKSAS**
Rūteris Huawei B2368
– lietošana ārtelpās
– 3 ethernet porti, 1 POE ports
– tilta režīma atbalsts
– L2TP VPN, GRE VPN klienta atbalsts
– VPN Passthrough atbalsts
– IPv4 un IPv6 atbalsts
– DDNS atbalsts
BEZMAKSAS**
Rūteris MikroTik wAP LTE kit
– lietošana ārtelpās un iekštelpās
– 1 ethernet ports
– iespēja attālināti restartēt rūteri
– iespēja atļaut piekļuvi tikai noteiktām interneta lapām
– iespēja pievienot papildu antenu
BEZMAKSAS**BEZMAKSAS**
Rūteris Huawei B822
– lietošana ārtelpās
– 3 ethernet porti, 1 POE ports
– VPN Passthrough atbalsts
– DDNS atbalsts
BEZMAKSAS**BEZMAKSAS**
Biznesa APN****irir
Fiksētā adrese*****
- IPv4
- IPv6

0.00 €/mēn.
0.00 €/mēn.

5.83 €/mēn.
1.00 €/mēn.
Pieslēguma mēneša maksa39.00 €/mēn.22.15 €/mēn.

* Vidējais interneta ātrums normālas tīkla noslodzes gadījumā, neatrodoties kustībā.
** LMT nodrošina Internets biznesam lietošanai nepieciešamās iekārtas bez maksas klienta norādītajā adresē. Iekārtas ir LMT īpašums, lūdzam iepazīties ar lietošanas nosacījumiem un izturēties pret tām saudzīgi.
*** MikroTik SXT-LTE ar ethernet kabeli var savienot ar vienu iekārtu. Lai pievienotu vairākas iekārtas, papildus jāiegādājas maršrutētājs, piemēram, MikroTik HAP AC.
**** Lai izmantotu Biznesa APN, rūtera vadības vidē APN jānomaina uz šādu: bizness.lmt.lv.
***** Pieslēgt fiksēto adresi var LMT klientu centrā vai pie sava klientu konsultanta.

KĀ SĀKT LIETOT

Līgums
Lai sāktu lietot pieslēgumu Internets biznesam, noslēgsim LMT pakalpojumu līgumu. Piesakies tepat mājaslapā, tuvākajā LMT klientu centrā vai pie sava klientu konsultanta.

Ierīkošana

Uzstādīt rūteri vari pats vai, ja vēlies, profesionāls meistars uzstādīs rūteri un piemeklēs individuālu risinājumu labākās kvalitātes nodrošināšanai.

LĪGUMA KOPSAVILKUMS

Internets biznesam Profesionālais
Internets biznesam


SVARĪGI ZINĀT

  • Neatkarīgi no pieslēguma veida lejupielādes vidējais ātrums 3G tīklā ir 4 Mbit/s.
  • Ja LMT pakalpojumi tiek izmantoti tam neparedzētā veidā, sistēmas automātiski var ierobežot vai pat pārtraukt noteikta pakalpojuma sniegšanu.
  • Norādītais pieslēgumu interneta ātrums nodrošina pilnvērtīgu interneta lapu pārlūkošanu, e-pastu un citu interneta iespēju izmantošanu.
  • Šeit Tu atradīsi dažādus jautājumus un izsmeļošas atbildes par datu pārraides tehnoloģijām un īpatnībām, kā arī par elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitāti, t.sk. lejupielādes un augšupielādes ātrumiem.
  • Ikvienam LMT klientam, izņemot fiksēto pieslēgumu lietotājus, ir iespēja izmantot Mobilā satura pakalpojumus un Mobilā maksājuma priekšrocības. Maksa par īsziņām (0.01 €/gab.) un paaugstinātas maksas pakalpojumiem neietilpst fiksētajā mēneša maksā.
  • Lai nodrošinātu savu datu un rūtera drošību, vienmēr veic iekārtas ražotāja uzstādītās paroles maiņu uz tikai Tev zināmu simbolu kombināciju un neaizmirsti to izdarīt atkārtoti, ja iekārtai ir veikta rūpnīcas iestatījumu atjaunināšana. Tāpat aicinām vienmēr parūpēties arī par savu galiekārtu (datora, telefona, planšetes) drošību, nodrošinot ekrāna bloķēšanu.
  • Maksa par īsziņām un paaugstinātas maksas pakalpojumiem neietilpst fiksētajā mēneša maksā. Fiksētajiem pieslēgumiem īsziņas nav pieejamas.
  • Pieslēgums INTERNETS BIZNESAM spēkā tikai Latvijā.
  • Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto datu apstrādes informāciju. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Pakalpojuma INTERNETS BIZNESAM ietvaros var tikt apstrādāti pamatdati, piemēram, pieslēguma numurs u.c., kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp  noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto datu aizsardzību un tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.
  • Lai nodrošinātu iespējami labāku klientu pieredzi un pilnīgākas LMT pakalpojumu izmantošanas iespējas, pakalpojumu lietošanas laikā LMT var ar  Tevi sazināties (telefoniski, nosūtot īsziņu, e-pastu vai ziņu interneta pārlūkā) par pakalpojuma administrēšanas un lietošanas jautājumiem.

Visas maksas norādītas € bez PVN.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!