Meklēt
 Skaties tālāk par spēli

Reālā pasaule nav plakana – un arī virtuālā labāk izskatās ieliektā ekrānā. Optix G27C5 panelis ieliekts redzei optimālā leņķī un sniedz papildu komfortu, gan spēlējot datorspēles, gan veicot ikdienas darba uzdevumus. 165 Hz atsvaidzes ātrums un 1 milisekundes aizkaves laiks šajā 27 collu VA LED tehnoloģijas panelī veido glīti plūstošu attēlu pat dinamiskākajās spēlēs. Tieši tādēļ MSI monitoru iecienījuši kaujas, autosacīkšu un sporta spēļu entuziasti. AMD FreeSync tehnoloģija padara to īpaši saderīgu ar datoriem, kas aprīkoti ar AMD Radeon grafisko karti, novēršot spēles raustīšanos, savukārt īpašs nakts režīms izgaismo ekrānu naksnīgās epizodēs.

MSI Optix G27C5 Curved Gaming Monitor 27" FHD

MODELIS: OPTIXG27C5

Skaties tālāk par spēli

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
8.89 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
213.23Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 17.05.2021. 
Informējam, ka kurjerdienestu milzīgā noslogojuma dēļ piegāde var kavēties 2–3 dienu robežās.
Iekārtas apraksts

Reālā pasaule nav plakana – un arī virtuālā labāk izskatās ieliektā ekrānā. Optix G27C5 panelis ieliekts redzei optimālā leņķī un sniedz papildu komfortu, gan spēlējot datorspēles, gan veicot ikdienas darba uzdevumus. 165 Hz atsvaidzes ātrums un 1 milisekundes aizkaves laiks šajā 27 collu VA LED tehnoloģijas panelī veido glīti plūstošu attēlu pat dinamiskākajās spēlēs. Tieši tādēļ MSI monitoru iecienījuši kaujas, autosacīkšu un sporta spēļu entuziasti. AMD FreeSync tehnoloģija padara to īpaši saderīgu ar datoriem, kas aprīkoti ar AMD Radeon grafisko karti, novēršot spēles raustīšanos, savukārt īpašs nakts režīms izgaismo ekrānu naksnīgās epizodēs.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!