Apskaužams vieglums

Vidē, kur klēpjdators ir ne tikai darbarīks, bet arī aksesuārs, Envy iederas nevainojami. Apkārtējie novērtēs plāno, eleganto metāla korpusu, koka rakstu atgādinošo apdari zem tastatūras un spilgto, 360 grādos atlokāmo skārienjutīgo ekrānu. Savukārt pats gūsi prieku no ierīces daudzpusīgā pielietojuma. Darbojies ar to kā ar klēpjdatoru vai planšeti, skaties kā televizoru vai izmanto kā ekrānu slaidrādei prezentācijās – 1,5 kg vieglais Envy tiks galā ar visu! Īpaši ir padomāts par drošību – pirkstu nospiedumu lasītājs paātrina ierīces atbloķēšanu, savukārt fizisks kameras aizslēgšanas slēdzis gādā, lai nelūgti ziņkārīgie neielūkotos Tavā dzīves telpā.

HP ENVY x360 (7VP46EA)

MODELIS: 7VP46EA#ABU

Apskaužams vieglums

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
32.24 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
773.56Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 10.12.2019.
Iekārtas apraksts

Vidē, kur klēpjdators ir ne tikai darbarīks, bet arī aksesuārs, Envy iederas nevainojami. Apkārtējie novērtēs plāno, eleganto metāla korpusu, koka rakstu atgādinošo apdari zem tastatūras un spilgto, 360 grādos atlokāmo skārienjutīgo ekrānu. Savukārt pats gūsi prieku no ierīces daudzpusīgā pielietojuma. Darbojies ar to kā ar klēpjdatoru vai planšeti, skaties kā televizoru vai izmanto kā ekrānu slaidrādei prezentācijās – 1,5 kg vieglais Envy tiks galā ar visu! Īpaši ir padomāts par drošību – pirkstu nospiedumu lasītājs paātrina ierīces atbloķēšanu, savukārt fizisks kameras aizslēgšanas slēdzis gādā, lai nelūgti ziņkārīgie neielūkotos Tavā dzīves telpā.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!