Meklēt
 
Autoparka un personāla pārvaldības GPS risinājums
Uzņēmuma transportlīdzekļu un personāla darbības efektivitātes datu uzskaite un pārraudzība Ecofleet interneta vietnē un mobilajā lietotnē. Neatkarīgi no autoparka lieluma – viens auto vai vairāki desmiti – pieejami gan vienkārši, gan individuāli risinājumi.

3 labi iemesli, kāpēc izvēlēties Auto GPS

Autoparka uzturēšana
Uzņēmuma autoparka precīzs pārskats – aplūko kartē pašlaik veiktos braucienus vai jebkuru senāku maršrutu, izvērtē izmaksu efektivitāti, saņem atgādinājumus par tehniskajām apkopēm.
Darba uzdevumu pārvaldība
Lielisks instruments darba uzdevumu nodošanai darbiniekiem, kas atrodas kustībā. Izmantojot Auto GPS lietotni, darbinieks viedtālrunī var redzēt savus darba uzdevumus un mainīt uzdevuma statusu.
Transportlīdzekļu atskaites
Saņem atskaites par uzņēmuma transportlīdzekļu nobrauktajiem kilometriem, izbraukšanas un ierašanās vietu adresēm, braukšanas un stāvēšanas laiku, braukšanas ātrumu un iztērēto degvielu.
 
Auto GPS
Izvēlies M2M pieslēgumu izmantošanai Latvijā vai visā pasaulē un nepieciešamo datu uzskaites iekārtu atkarībā no tā, ko vēlies mērīt.
  • Auto GPS pakalpojuma abonēšana 5.50 €/mēn.
  • M2M pieslēguma abonēšana no 1.75 €/mēn.
  • Automašīnas datu uzskaites iekārta no 2.50 €/mēn.
no 9 75 €/mēn.
 
Saistītie pakalpojumi
M2M Kad datori sarunājas...
Internets telefonā Bizness vienmēr kabatā
Mobilais Wi-Fi Brīvība strādāt visur
Visas maksas norādītas € bez PVN.
* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!