Meklēt
 

Auto GPS

Esi vienmēr lietas kursā par visiem uzņēmuma transportlīdzekļiem – tas palīdzēs ietaupīt līdzekļus un palielināt uzņēmuma efektivitāti! Pakalpojums Auto GPS nodrošina transportlīdzekļu datu uzskaiti un piekļuvi šai informācijai mūsu sadarbības partnera serverī.

PRIEKŠROCĪBAS

 • Transportlīdzekļa nodarbinātības kontrole – Tavā rīcībā pārvietošanās ātrums, nobrauktie km, stāvēšanas ilgums u.tml. nianses
 • Autovadītāja disciplinēšana – braukšanas stila analīze, informācija par automašīnas atrašanās vietu, maršruta plānošanas iespējas u.c.
 • Izmaksu samazināšana – degvielas patēriņa dati, iespēja kontrolēt degvielas izmaksas
 • Laika patēriņa ietaupījums – atskaišu sagatavošana turpmāk aizņems ievērojami mazāk laika, jo autotransporta maršruts būs pieejams elektroniski, turklāt atskaites varēs izdrukāt dažādos griezumos
 • Regulāri atgādinājumi par OCTA un tehnisko apskati (informācija no CSDD datu bāzes) 

KĀ SĀKT LIETOT

 1. Nepieciešams LMT risinājums M2M.

 2. Ar LMT sadarbības partneri jāvienojas par transportlīdzekļa datu uzskaites iekārtas iegādi (būs jānoslēdz Nomaksas līgums ar LMT) un uzstādīšanu.

 3. Nepieciešama LMT sadarbības partnera izsniegta servera piekļuves atļauja.

SVARĪGI ZINĀT

 • Pakalpojums Auto GPS ir pieejams tikai LMT klientiem-juridiskām personām.
 • Lai kļūtu par pakalpojuma Auto GPS lietotāju, lūdzam sazināties ar konkrēto LMT sadarbības partneri vai arī jautāt savam LMT pārstāvim.
 • Aicinām iepazīties ar pakalpojuma Auto GPS izmantošanas noteikumiem.
 • Pirms LMT pakalpojumu lietošanas lūdzam iepazīties ar LMT sniegto datu apstrādes informāciju. Attiecībā uz datu apstrādi, ko AUTO GPS pakalpojuma ietvaros kā pārzinis veic Fleet Complete, lūgums iepazīties ar konkrētā pārziņa sniegto datu apstrādes pārskatu. Šis pārzinis patstāvīgi atbild par savā pārziņā veikto datu apstrādi un ar to saistīto personu tiesību īstenošanu. LMT kā datu pārzinis šiem jautājumiem velta vislielāko vērību. LMT sniegto pakalpojumu ietvaros datus apstrādājam tikai nepieciešamajā apjomā un laika periodā, kas izriet no pakalpojuma būtības un saistošo normatīvo aktu prasībām. Lai nodrošinātu AUTO GPS pakalpojumu LMT klientiem, var tikt apstrādāti pamatdati, atrašanās vietas dati, kā arī elektronisko sakaru metadati, tostarp noslodzes dati – ar elektronisko sakaru pakalpojumu sniegšanu saistītā informācija. Apstrādājamo datu mērķis ir īstenot izvēlētā pakalpojuma izpildi, tostarp nodrošināt ar to saistīto kvalitāti, norēķinus un pieteikto jautājumu risināšanu, ja tādi rodas, kā arī saistošo normatīvo aktu izpildi. Datu apstrādes pamats ir pieprasītais LMT pakalpojums un ar to saistīto normatīvo aktu īstenošana. Šāda apstrāde ir priekšnosacījums darījuma izpildei, un datu nesniegšana var daļēji vai pilnībā kavēt vai pārtraukt darījuma nodrošināšanu. Attiecībā uz saviem datiem LMT klientam ir tiesības īstenot normatīvajos aktos noteiktās tiesības. Plašāka informācija par LMT īstenoto datu aizsardzību un tiesībām datu apstrādes jomā pieejama LMT privātuma politikā.
 • Lai nodrošinātu iespējami labāku klientu pieredzi un pilnīgākas LMT pakalpojumu izmantošanas iespējas, pakalpojumu lietošanas laikā LMT var ar  Tevi sazināties (telefoniski, nosūtot īsziņu, e-pastu vai ziņu interneta pārlūkā) par pakalpojuma administrēšanas un lietošanas jautājumiem.

MŪSU SADARBĪBAS PARTNERI

Klikšķini uz logo un uzzini vairāk!

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!