Meklēt
 Nepārtrauktai saziņai

Izbaudi braucienu, ērti sarunājoties un klausoties mūziku vienlaicīgi! Kā? Pievieno U-Com iekārtu ķiverē iebūvētajai komunikācijas sistēmai vai brīvroku iekārtai un izveido sarunas biedru grupiņu (līdz 4) – Bluetooth 5.0 tehnoloģija nodrošina stabilu savienojumu un kvalitatīvu skanējumu. Turklāt Tev nav jāizvēlas starp sarunu un mūziku – vari darīt abas lietas vienlaikus, jo sarunas laikā mūzika pieklusīs un skanēs tikai fonā. Mobilā lietotne Android un iOS ierīcēm palīdzēs izmantot visas ierīces sniegtās iespējas visaugstākajā kvalitātē! 

U-com 4 Twin Moto sarunu iekārta

MODELIS: INTERPHOUCOM4TP

Nepārtrauktai saziņai

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
10.99 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

36 mēn.
24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
263.64


--- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


Atverot iepakojumu, 14 dienu atteikuma tiesības netiek piemērotas higiēnas un veselības, kā arī tehnisku apsvērumu dēļ

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
Apraksts

Izbaudi braucienu, ērti sarunājoties un klausoties mūziku vienlaicīgi! Kā? Pievieno U-Com iekārtu ķiverē iebūvētajai komunikācijas sistēmai vai brīvroku iekārtai un izveido sarunas biedru grupiņu (līdz 4) – Bluetooth 5.0 tehnoloģija nodrošina stabilu savienojumu un kvalitatīvu skanējumu. Turklāt Tev nav jāizvēlas starp sarunu un mūziku – vari darīt abas lietas vienlaikus, jo sarunas laikā mūzika pieklusīs un skanēs tikai fonā. Mobilā lietotne Android un iOS ierīcēm palīdzēs izmantot visas ierīces sniegtās iespējas visaugstākajā kvalitātē! Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!