• Autorizēties
 • Meklēt
     Visi vienā kanālā

  Plānākā Mesh tehnoloģijas saziņas iekārta tirgū ļauj izveidot komunikācijas kanālu līdz pat 24 lietotājiem vienlaikus! U-Com 16 ir savienojama ar visām zināmāko ķiveru ražotāju izmantotajām Sena, tft, gps un oem sistēmām, tādēļ viegli varēsi pievienot saziņas grupai visus biedrus. Pateicoties 40mm HD skaļruņiem, iekārta veido ieskaujošu skaņu, kā arī spēj sarunas laikā atskaņot mūziku fonā. Lai piekļūtu visām ierīces sniegtajām iespējām un izmantotu tās vislabākajā kvalitātē, lejupielādē mobilo lietotni savā Android un iOS viedierīcē!

  U-Com 16 Moto sarunu iekārta

  MODELIS: INTERPHOUCOM16

  Visi vienā kanālā

   
  Krāsa
  Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
  Ar Nomaksas līgumu
  9.27 €/mēn.*
  Vairāk par Nomaksas līgumu

  36 mēn.
  24 mēn.
  12 mēn.
  6 mēn.
  3 mēn.


  36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.  Pirmā iemaksa
  0.00

  < 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


  Pērkot uzreiz
  222.32


  --- Iekārta pašlaik nav pieejama ---


  Atverot iepakojumu, 14 dienu atteikuma tiesības netiek piemērotas higiēnas un veselības, kā arī tehnisku apsvērumu dēļ

  Atceries – personu apliecinošs dokuments ir pase vai ID karte!
  Apraksts

  Plānākā Mesh tehnoloģijas saziņas iekārta tirgū ļauj izveidot komunikācijas kanālu līdz pat 24 lietotājiem vienlaikus! U-Com 16 ir savienojama ar visām zināmāko ķiveru ražotāju izmantotajām Sena, tft, gps un oem sistēmām, tādēļ viegli varēsi pievienot saziņas grupai visus biedrus. Pateicoties 40mm HD skaļruņiem, iekārta veido ieskaujošu skaņu, kā arī spēj sarunas laikā atskaņot mūziku fonā. Lai piekļūtu visām ierīces sniegtajām iespējām un izmantotu tās vislabākajā kvalitātē, lejupielādē mobilo lietotni savā Android un iOS viedierīcē!  Tev varētu patikt arī...

  * Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
  Aizvērt

  Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!