Meklēt
 Klausies un tiec sadzirdēts

Atver futrāli un lieto! Galaxy Buds bezvadu austiņas sameklē pievienoto Galaxy ierīci, izveido Bluetooth savienojumu un ir gatavas lietošanai uzreiz pēc izņemšanas no kastītes. Pasaulslavenās kompānijas AKG akustikas speciālisti piešķīruši kompaktajām, 5,6 g vieglajām austiņām neticami bagātīgu skanējumu, radot iespaidu, ka atrodies kvalitatīva koncerta klausītāju pirmajās rindās. Un tas vēl nav viss. Jaunās paaudzes adaptīvais duālais mikrofons atpazīst un novāc fona trokšņus, ļaujot Buds izmantot kā augstvērtīgu brīvroku sistēmu telefonsarunām. Arī ilgām sarunām, jo efektīvā mikrobaterija ar vienu uzlādi darbina austiņas sešas stundas.

Samsung Galaxy Buds SM-R170

MODELIS: SM-R170NZKASEB

Klausies un tiec sadzirdēts

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
3.10 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
74.39Atverot iepakojumu, 14 dienu atteikuma tiesības netiek piemērotas higiēnas un veselības apsvērumu dēļ

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 26.01.2021.
Iekārtas apraksts

Atver futrāli un lieto! Galaxy Buds bezvadu austiņas sameklē pievienoto Galaxy ierīci, izveido Bluetooth savienojumu un ir gatavas lietošanai uzreiz pēc izņemšanas no kastītes. Pasaulslavenās kompānijas AKG akustikas speciālisti piešķīruši kompaktajām, 5,6 g vieglajām austiņām neticami bagātīgu skanējumu, radot iespaidu, ka atrodies kvalitatīva koncerta klausītāju pirmajās rindās. Un tas vēl nav viss. Jaunās paaudzes adaptīvais duālais mikrofons atpazīst un novāc fona trokšņus, ļaujot Buds izmantot kā augstvērtīgu brīvroku sistēmu telefonsarunām. Arī ilgām sarunām, jo efektīvā mikrobaterija ar vienu uzlādi darbina austiņas sešas stundas.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!