Meklēt
 Sajūsmina ne tikai ausis

FreeBuds 3 ir vairāk nekā bezvadu austiņas. Tās priecē dzirdi ar neatkārtojamu skaņu, redzi – ar pievilcīgu dizainu un tausti – ar gludiem, augstvērtīgiem materiāliem. Minimālisma stilā ieturētās austiņas ar fona trokšņu slāpēšanas funkciju ir sakomplektētas ar apaļu, kompaktu futlāri. FreeBuds 3 ir pirmās bezvadu austiņas, kas darbojas, izmantojot Huawei pašu radīto Kirin A1 čipkopu, tādējādi nodrošinot stabilu un ātru savienojamību, iespaidīgu, studijas kvalitātes skaņu un viedu, trokšņus bloķējošu pieredzi gan lietojot tās zvana laikā, gan klausoties mūziku ikdienā. Bezvadu austiņas paredz arī trokšņu slāpēšanas funkcijas iestatīšanu un atiestatīšanu. Tās nodrošina 4 stundu ilgu mūzikas klausīšanos no 1 uzlādes un 20 stundas mūzikas atskaņošanu, uzlādējot austiņas lādēšanas futrālī.

Huawei FreeBuds 3

MODELIS: 55031992

Sajūsmina ne tikai ausis

 
Krāsa
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
5.14 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
123.15


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
4.30 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atverot iepakojumu, 14 dienu atteikuma tiesības netiek piemērotas higiēnas un veselības apsvērumu dēļ

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 12.03.2021.
Iekārtas apraksts

FreeBuds 3 ir vairāk nekā bezvadu austiņas. Tās priecē dzirdi ar neatkārtojamu skaņu, redzi – ar pievilcīgu dizainu un tausti – ar gludiem, augstvērtīgiem materiāliem. Minimālisma stilā ieturētās austiņas ar fona trokšņu slāpēšanas funkciju ir sakomplektētas ar apaļu, kompaktu futlāri. FreeBuds 3 ir pirmās bezvadu austiņas, kas darbojas, izmantojot Huawei pašu radīto Kirin A1 čipkopu, tādējādi nodrošinot stabilu un ātru savienojamību, iespaidīgu, studijas kvalitātes skaņu un viedu, trokšņus bloķējošu pieredzi gan lietojot tās zvana laikā, gan klausoties mūziku ikdienā. Bezvadu austiņas paredz arī trokšņu slāpēšanas funkcijas iestatīšanu un atiestatīšanu. Tās nodrošina 4 stundu ilgu mūzikas klausīšanos no 1 uzlādes un 20 stundas mūzikas atskaņošanu, uzlādējot austiņas lādēšanas futrālī.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!