Meklēt
 Brīvību ausīm!

Vēlies klausīties mūziku austiņās un vienlaikus skaidri dzirdēt, kas notiek apkārt? Tad Open Move ir tieši Tev! Austiņas izmanto revolucionāru tehnoloģiju, kas skaņu līdz dzirdes centram nogādā caur kaulu. Tādēļ raidītāji novietoti pie deniņiem, nevis ārējā auss ejā. Ausis ir brīvas, var uztvert ielas trokšņus un nenogurst no svešķermeņiem. Veidojot Open Move, dizaineri īpaši piedomāja par sportistiem, tādēļ ierīce ir ūdens un putekļu droša. Korpusā iestrādātās kontroles pogas ļauj viegli atbildēt uz zvaniem un pārslēgt dziesmas, un ekvalaizers piedāvā iespēju pielāgot skanējumu dažādām vajadzībām – mūzikai, sarunām vai audiogrāmatu atskaņošanai. Bezvadu sistēma ar vienu uzlādi darbojas līdz sešām stundām.

Aftershokz Open Move

MODELIS: AS660SG

Jaunums! Bezmaksas piegāde jau nākamajā darba dienā!

Brīvību ausīm!

 
Samaksas veids (visas cenas norādītas bez PVN)
Ar Nomaksas līgumu
3.41 €/mēn.*
Vairāk par Nomaksas līgumu

24 mēn.
12 mēn.
6 mēn.
3 mēn.


36 mēnešu termiņu piedāvājam tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.Pirmā iemaksa
0.00

< 10% pirmā iemaksa pieejama tikai tiem, kas ir LMT klienti vismaz 3 mēnešus.


Pērkot uzreiz
81.82


Ieskaties!
Iekārtas apdrošināšana
nodrošina Telia Forsakring AB filiāle Latvijā
Pasargā savu jauno iekārtu no dažādiem riskiem!
4.30 €/mēn.

Pirmie 2 mēneši – bez maksas.
Pašrisks katram apdrošināšanas pieteikumam 20.00 €.
Uzzināt vairāk

  Izvēlēties     Atteikties  

Atceries – personu apliecinošs dokuments ir PASE vai ID KARTE!
Paredzamā bezmaksas piegāde no 03.03.2021.
Iekārtas apraksts

Vēlies klausīties mūziku austiņās un vienlaikus skaidri dzirdēt, kas notiek apkārt? Tad Open Move ir tieši Tev! Austiņas izmanto revolucionāru tehnoloģiju, kas skaņu līdz dzirdes centram nogādā caur kaulu. Tādēļ raidītāji novietoti pie deniņiem, nevis ārējā auss ejā. Ausis ir brīvas, var uztvert ielas trokšņus un nenogurst no svešķermeņiem. Veidojot Open Move, dizaineri īpaši piedomāja par sportistiem, tādēļ ierīce ir ūdens un putekļu droša. Korpusā iestrādātās kontroles pogas ļauj viegli atbildēt uz zvaniem un pārslēgt dziesmas, un ekvalaizers piedāvā iespēju pielāgot skanējumu dažādām vajadzībām – mūzikai, sarunām vai audiogrāmatu atskaņošanai. Bezvadu sistēma ar vienu uzlādi darbojas līdz sešām stundām.Tev varētu patikt arī...

* Sūti komandu, ja vēlies abonēt pakalpojumu par norādīto maksu jau tagad. Informācija par patērētāju atteikuma tiesībām. Vienreizēja pirkuma gadījumā pakalpojuma izpilde notiek uzreiz, nepiemērojot atteikuma tiesības.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!