Lai Tavs uzņēmums būtu sasniedzams arī ārpus darba laika, ierunā AUTOATBILDĒTĀJĀ reprezentatīvu sveicinu. Ja Tev ir svarīgi, ka zvanītāji katru reizi uzzina aktuālo informāciju (piemēram par darba laiku svētku dienās), tad uzrunu vari ērti mainīt. Ja tas nav vajadzīgs, tad ierunā savu sveicienu un turpmāk vari to vairs nemainīt.

Zvanītājs dzirdēs Tavu ierunāto informāciju un viņam būs iespēja atstāt Tev ziņu – Tu par to saņemsi ziņojumu. Atstātās ziņas noklausies, kad vēlies, zvanot uz Autoatbildētāja numuru no sava vai cita numura.

KĀ SĀKT LIETOT
Pieslēgšana
Pieslēdz pakalpojumu Mans LMT, jebkurā LMT klientu centrā vai jautā savam klientu konsultantam.

Uzstādīšana
1) Izvēlies sava Autoatbildētāja valodu.
Piezvani uz Autoatbildētāja valodai atbilstošo numuru un noklausies uzrunu. Autoatbildētājs pastāstīs, kā rīkoties, kā ierakstīt savu uzrunu zvanītajiem un kā uzstādīt paroli, lai Tev atstātos paziņojumus nevarētu noklausīties kāds cits, – vienkārši seko norādēm!

Autoatbildētāja valodaPāradresācijas numurs
Latviešu 29313030
Krievu29313031
Angļu 29313032
 2) Pāradresē zvanus uz Autoatbildētāju.
Lai zvanus saņemtu Tavs Autoatbildētājs, telefonā veic zvanu pāradresēšanu uz Autoatbildētāja valodai atbilstošo pāradresācijas numuru. Vari pāradresēt visus zvanus vai tikai pie konkrētiem nosacījumiem.
Ja nozaudēts telefons vai citos gadījumos, visu zvanu pāradresāciju vari uzstādīt arī Mans LMT.

Atstāto ziņu noklausīšanās
Autoatbildētājā atstātos paziņojumus jebkurā laikā vari noklausīties, zvanot uz Autoatbildētāja valodai atbilstošo numuru. To vari izdarīt gan no sava numura, gan cita.

  • Ja zvani no sava numura, kuram Autoatbildētājs ir piesaistīts, ievadi un apstiprini paroli ar simbolu #
  • Ja zvani no cita numura: ievadi sava mobilā telefona numuru vietējā formātā (8 cipari) un apstiprini ar simbolu #, pēc tam ievadi savu paroli un simbolu #
Pēc paroles autorizācijas dzirdēsi atstātos ziņojumus, pirms katra paziņojuma atskanēs numurs, no kura zvanīts. Lai piekļūtu Autoatbildētāja pamatiespējām, no sākuma noklausies ziņojumus vai arī tos pārtrauc, nospiežot simbolu *

IZMAKSAS 
  • Pakalpojuma pieslēgšanas maksa 2.85 €.
  • Abonēšanas maksa – 0.00 €/mēn. 
  • Zvanu pāradresācija LMT tīklā – bez maksas. 
  • Ja esi uzstādījis zvanu pāradresāciju un atrodoties ārvalstīs, būs jāmaksā par Autoatbildētāja paziņojumu noklausīšanos atbilstoši to ilgumam. 

SVARĪGI ZINĀT 

  • Ja Tavā Autoatbildētājā nonāk zvans, kam bijis aktivizēts Numura uzrādīšanas aizliegums, tad pirms atstātā paziņojuma noklausīšanās zvanītāja numurs netiks atskaņots. 
  • Ja zvanītājs nesagaida signālu un pārtrauc savienojumu uzrunas laikā, īsziņu par zvanu uz Autoatbildētāju Tu nesaņemsi. 
  • Visi Tavā Autoatbildētājā atstātie paziņojumi neatkarīgi no tā, vai esi tos noklausījies, vai neesi, tiek saglabāti neierobežotu laiku – līdz brīdim, kad tos izdzēsīsi. 
Visas maksas norādītas € bez PVN.
* Text a command, if you want to subscribe to the service for a specified fee already now. Information about the right of wirhdrawal (lv). In case of one-time purchase, the service is provided at once, without applying the right of withdrawal.
Aizvērt

Lūdzu, atjaunini pārlūkprogrammu uz FireFox, Chrome, Safari vai Internet Explorer 9. Paldies!